NaujienosNaujienos

Vakaras, sekant istorinių asmenybių meilės pėdsakais
2009 Lapkričio 18 d. Trečiadienis

Ar kada nors susimąstėte, kiek pikantiškų, jausmingų, keistų ir tragiškų meilės istorijų mena senieji Vilniaus stogai, gatvės, parkai? Legenda apie Barborą ir Žygimantą Augustą – ne vienintelė sostinėje nutikusi meilės istorija.

Viena temines ekskursijas organizuojanti bendrovė siūlo romantišką naktinėjimą „Meilės istorijų naktis“, kuri atveria istorijos skrynelę ir primena gražiausias Lietuvos sostinėje gyvenusių žmonių meilės istorijas.

„Ekskursijos metu pasakojama, kaip Vilniuje žmonės reiškė savo meilę, kokiems žygdarbiams ji įkvėpė, kaip pakeitė likimus ir kokius ženklus paliko mums. Taip pat kalbama apie karališką meilę, subrandinusią veiklumą ir ryžtą, apie meilę, kuriai nebaisūs išsiskyrimai ir atstumai – mylimieji suranda vienas kitą po daugelio metų už tūkstančio kilometrų. Prisimenama meilė, įkvėpusi rašyti eiles ir kabinti spyneles ant Užupio tiltų“, – vardija, ką žadama papasakoti ekskursijoje,  temines ekskursijas organizuojančios bendrovės direktorė M.Zotikova.

Taip pat, pasak pašnekovės, vaikštinėjant po senamiestį kalbama apie meilę, kuri skatino žmones kurti operas, rengti labdaros koncertus, pasiaukojamai dirbti.
Ekskursijos laikas – vakaras – pasirinktas neatsitiktinai. Naktį ar vakare ne visi nori leisti laiką prie televizoriaus, klubuose ar baruose, todėl buvo nuspręsta pasiūlyti kitokią pramogą.

Pasiklausyti istorijų bei pasakojimų romantiškai apšviestame senamiestyje susirenka ne vien įsimylėjėliai. Anot pašnekovės, ekskursija skirta besidomintiems istoriniais faktais meilės tematika, mergvakariams, įsimylėjėliams ir poroms, švenčiančioms sukaktį, taip pat norintiems tiesiog gerai praleisti laiką ir atitrūkti nuo kasdienybės.

„Manau, kad kiekvienas žmogus šioje ekskursijoje ras sau patrauklią istoriją“, – viliasi M. Zotikova.

Moters teigimu, ši ekskursija – viena populiariausių tarp tokių pramogų mėgėjų.

„Dėl oro sąlygų užsakymų sumažėjo, tačiau susidomėjusių dar tikrai daug. Domisi žmonės tiek gimtadieniui, tiek sukaktuvėms paminėti, taip pat mergvakariui atšvęsti. Kai buriame rinktines grupes, ateina žmonės be progos, kuriems įdomu pamatyti tą romantiškąją Vilniaus pusę“, – sako M.Zotikova.

 

Informacija © Vilnius by Night. Griežtai draudžiama kopijuoti bei platinti be vilniusbynight.lt sutikimo.

Rašyti komentarą
Jūsų vardas

Komentaras
Kodas


Renginių kalendoriusRenginių kalendorius

P A T K Pe Š S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kontaktai:                                                 
info@vilniusbynight.lt
© Vilnius by Night 2009-2010

Reklamos klausimais:
reklama@vilniusbynight.lt