NaujienosNaujienos

Julija Jegorova: „Naujas etapas reikalauja naujo skambesio“ 
2013 Spalio 28 d. Pirmadienis
Spalio 22 d. Julija Jegorova, klausytojams žinoma kaip vieno didžiausių visų laikų muzikinio projekto Lietuvoje „Lietuvos Balsas“  nugalėtoja, pristatė naują singlą „I’m fighting“ .  Ir tai ne vienintelė naujiena po ilgos pertraukos.
Naujas singlas iš debiutinio albumo „Mano Balsas“  nėra įprastas nei Julijai nei pačiam albumui - tai elektroninės muzikos kūrinys, tuo tarpu Julija Jegorova savo gerbėjams geriau yra žinoma kaip lyrinio žanro atlikėja. „Ši kūrinį įrašyti buvo sunkiausia, nes tai nėra man būdingas skambesys. G. J. Milkeraitis suteikė šiai dainai originalią energetiką ir skambesį, o aš atidaviau visą save, kad daina „I’m fighting” išvystų dienos šviesą. Nuoširdžiai tikiuosi, kad klausytojai tai pajus.“  – teigia atlikėja.
Specialiai šio singlo pristatymui buvo surengta fotosesija su fotografe Vilma Girutiene (fotostudija „Pro Stiklą“), kurios metu atlikėjai teko vėl įveikti ne vieną kliūtį. Merginoms teko įveikti ne vieną užtvėrimą, greitus automobilius, tamsą bei šaltį. „Norėjome greičio ir energijos, nors ir buvo sunku tai pasiekti, manau mums pavyko.“  - rezultatais džiaugiasi dainininkė.
Visos pastangos ir atsinaujinimai įvyko po ilgos tylos. Visą šį laikotarpį Julija Jegorova dirbo ir šiuo metu jau repetuoja su naujai suburta muzikantų grupe. „Tai antroji naujiena, kurią noriu pristatyti. Šiuo metu esame penkiese ir ruošiame gyvo garso programą, repetuojame, atnaujiname albumo dainas bei ruošiame keletą staigmenų, kurioms pristatyti dar bus laiko. Visas naujas mano etapas tiesiog reikalauja naujo skambesio.“

Rašyti komentarą
Jūsų vardas

Komentaras
Kodas


Renginių kalendoriusRenginių kalendorius

P A T K Pe Š S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kontaktai:                                                 
info@vilniusbynight.lt
© Vilnius by Night 2009-2010

Reklamos klausimais:
reklama@vilniusbynight.lt